<<  Január 2019  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
   3  4  5  6
  7  8  910111213
1617181920
212223242627
28293031   

DigitalisTemahet

penz7

határtalanul-logo

 

Office365logoOrange Web141124 microsoft badge NF

Oldalainkat 148 vendég böngészi
Főoldal Eredmények

Eredmények

Földrajzi felfedezők

Az érdi tankerület által „Földrajzi felfedezők” címmel szervezett földrajz versenyen iskolánk csapata

1.helyezést ért el.

Csapattagok: Izsák Flóra, Fekete Marcell, Juhász Péter

Felkészítő tanár: Czékmán Zsuzsa

 

Simonyi Zsigmond helyesírás verseny iskolai forduló eredményei

5. . évfolyam

 

1.Komáromi Kiara 5.a

   Nagy Fruzsina 5.c

2. Molnár Nóra 5.c

3. Németh Viola 5.a

 

6. . évfolyam

 

1. Csépány Dóra 6.a

2. Rajeczky Csenge 6.a

3. Szabó Csenge 6.a

 

 

7--8. évfolyam

 

     1. Varga Szonja 8.a

2. Regula Emma 8.a

3. Péterfia Flóra 7.a

 

Bolyai matematika csapatverseny legjobbjai iskolánkból

4. évfolyam (119 csapatból)

1. hely (döntős)         Számoló Agyasok     

Csapattagok: Csépány Zsófia, Koszorús Enikő, Juhász Gergely, Villási Hunor 4. a osztályos tanulók

 

14. hely           Agymanók     

Csapattagok: Csatári Bence, Fekete Szonja, Illy Lili, Tóth Benedek 4. d osztályos tanulók

 

6. évfolyam (142 csapatból)

1. hely (döntős)         Csak pozitívan!

Csapattagok: Csépány Dóra, Fövenyessy Maja, Izsák András Máté, Rajeczky Csenge Borbála 6. a osztályos tanulók

 

8. évfolyam (65 csapatból)

5. hely            Anonymus     

Csapattagok: Fekete Marcell, Geiger Márton, Izsák Flóra, Vellner Júlia 8. a osztályos tanulók

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny legjobbjai iskolánkból

6. évfolyam (109 csapatból)

3. hely Betűtetűk      

Csapattagok: Balassa Bulcsú, Csépány Dóra, Rajeczky Csenge, Szabó Csenge 6. a osztályos tanulók

 

7. évfolyam (76 csapatból)

5. hely Showmanek  

Csapattagok: Boda Péter, Duzs Dávid, Hadházi András, Tófalvi Marcell 7.a osztályos tanulók

 

Volf György anyanyelvi verseny

2018 októberében ismét megrendezésre került a törökbálinti születésű Volf György nyelvész emlékére rendezett anyanyelvi vetélkedő.

Iskolánk diákjai ezúttal is szép eredményeket értek el. Gratulálunk!

 

5. évfolyam:  

4. helyezett: Barna Boróka 5.c

 

6. évfolyam:

            1. helyezett: Csépány Dóra 6.a

            2. helyezett: Rajeczky Csenge 6.a

3. helyezett: Szabó Csenge 6.a

4. helyezett: Balassa Bulcsú 6.a

5. helyezett: Fövenyessy Maja 6.b

6. helyezett: Major Csenge 6.a

 

7. évfolyam:

            4. helyezett: Hadházi András 7.a

            6. helyezett: Kovács Vivien 7.c

 

8. évfolyam:

            1. helyezett: Regula Emma 8.a

            2. helyezett: Boros Gergő 8.c

            3. helyezett: Vellner Júlia 8.a

            4. helyezett: Radnóti Gerda 8.a

            5. helyezett: Tamási-Kovács Bence 8.c

            5. helyezett: Izsák Flóra 8.a

 
További cikkeink...