Főoldal Iskolánkról Erasmus+ Lengyelországi találkozó

Lengyelországi találkozó

 

Projekthírek

Az Erasmus+, az Európai Bizottság oktatási programja által támogatott „Legendák nyomában” c. projekt megvalósítását előkészítő találkozón vettek részt a lengyelországi Wasiłków-ban iskolánk angoltanárai, Saliga Nóra, Melika Tetyána és Bátri Blanka. A küldöttséget a város alpolgármestere, Antoni Pełkowski is fogadta. A projekt fő céljai: a tanulók és a tanárok motivációjának erősítése, a résztvevő lengyel, török, olasz, román és magyar iskolák közötti intézményi partnerkapcsolat kialakítása, a partnerországok kultúrájának, egymás nemzeti legendáinak megismerése, melyekhez külföldi utazás és művészeti alkotótevékenység párosul. A 2016 őszéig tartó projekt eseményeit, eredményeit és a résztvevők élményeit az iskola honlapján kísérhetik figyelemmel.

 

PICT0094 SEN 0132
SEN 0181 DSC01882
Wasilkow