Főoldal 2017/18-as tanév Szakkörök és testedzés
Szakkörök igénybevételének lehetősége, mindennapos testedzés

Szakkörök
felső tagozat

2017/2018

 
 

Megnevezése

Vezetője

Ajánlott

Nagy Bokréta / néptánc  

Udvarhelyi Ildikó

Kedd: 8-. óra

Péntek: 9-10. óra

5-8. évfolyam

Énekkar

Feketéné Rendes Mária

5-8. évfolyam

Mazsorett

Feketéné Rendes Mária

5-8. évfolyam

Rajz szakkör

Palkó Balázs

5-8. évfolyam

Kreatív Klub

Kárpáti Mária

4-5. évfolyam

Matematika szakkör

Szkibáné Czinder Éva

Tárainé Mórocz Rita

5-6. évfolyam

 

7. évfolyam

Történelem szakkör

Czékmán Zsuzsanna

5.d

Deutsch online

Izsák Dávid

5.a – 6.a

Tehetséggondozás (angol)

Bátri Blanka

7. évfolyam

Tehetséggondozás (német)

Megyeri Lívia

8. évfolyam

Tehetséggondozás (földrajz)

Kárpátiné Hesz Teréz

7. évfolyam

Tehetséggondozás (magyar)

Erdős-Pilinyi Katalin

7. évfolyam

 

Szakkörök
alsó tagozat

2017/2018

Megnevezése

Vezetője

Ajánlott

Mini Bokréta / néptánc

Bálint Emese

Hétfő: 15-15.50 óra

           16-16.50 óra

 

2. évfolyam

1. évfolyam

Kis Bokréta / néptánc

Udvarhelyi Ildikó

Csüt.: 16-17 óra

Kedd: 16-17 óra

Csüt.: 15-15.55 óra

2-4. évfolyam

 

4-5. évfolyam

Utánpótlás Bokréta / néptánc .

Udvarhelyi Ildikó

Kedd: 14.50-15.55 óra

Péntek: 14-15.15 óra

5-6. évfolyam

Nagy Bokréta

Udvarhelyi Ildikó

Szerda: 15.55-17.20 ó.

Péntek: 15.30-17 óra

7-8. évfolyam

Tehetséggondozás

 

2. évfolyam

Ginál Beáta:

         Matematika

         Magyar

 

Csüt.: 4. óra

Péntek: 4. óra

Tehetséggondozás

 

3. évfolyam

Bartos Zoltánné

Kuizsné Virág Edina

 

Szerda: 5. óra

Hétfő: 7 óra

Tehetséggondozás

 

4. évfolyam

Faragóné Makai Gabriella

Szerda: 6. óra


 
 
Felvételi előkészítő
2017/2018
 
 

Felvételi előkészítő
magyar

Gyuricza Anita

8.b

Szerda: 7-8. óra

Felvételi előkészítő matematika

Palkó Balázs

8.a

Szerda: 7. óra

Felvételi előkészítő matematika

Szkibáné Czinder Éva

8. évfolyam

Hétfő: 7-8. óra



Sportolási lehetőségek
2017/2018



Módosítás: (2017. szeptember 04. hétfő, 13:19)