Főoldal 2018/19-es tanév Szakkörök és testedzés
 
Szakkörök igénybevételének lehetősége, mindennapos testedzés

Felvételi előkészítő
2018/19

Felvételi előkészítő magyar

Lengyelné Tóth Ágnes

8.c

Csüt.: 7. ó

Felvételi előkészítő matek

Tárainé Mórocz Rita

8.a

Szerda: 7-8. ó

Felvételi előkészítő matek

Fazekas Tímea

 

8.b

Kedd: 7 óra

Felvételi előkészítő matek

Izsák Dávid

8.c

Szerda: 7 óra


Szakkörök
felső tagozat

2018/2019

 

Megnevezése

Vezetője

Ajánlott

Nagy Bokréta / néptánc

Udvarhelyi Ildikó

 

5-7. évfolyam

Bokréta-karikázó kör

Bálint Emese

 

5-7. évfolyam

Tánc tehetséggondozás

Nemecsek Levente

5-6. évfolyam

Tánc tehetséggondozás

Udvarhelyi Ildikó

 

7-8. évfolyam

Énekkar

Feketéné R. Mária

5-8. évfolyam

Mazsorett

Feketéné R. Mária

5-8. évfolyam

Rajz szakkör

Palkó Balázs

5-8. évfolyam

Ping pong

Papp Ildikó

5-8. évfolyam

Zenés gimnasztika

Horváthné K. Ágnes

5-8. évfolyam

Természetismeret szakkör

Czékmán Zsuzsanna

5. évfolyam

Történelem szakkör

Czékmán Zsuzsanna

6.d

Deutsch online

Izsák Dávid

6–7. évfolyam

Tehetséggondozás (német)

Megyeri Lívia

Kedd: 0. óra

Csüt.: 0. óra

6-8. évfolyam

Tehetséggondozás

(angol)

Dömötörné B. Zsófia

6–7. évfolyam

Tehetséggondozás (matematika)

Szkibáné Cz. Éva

Csüt.: 6. óra

Csüt.: 7. óra

 

6.a

7.a

Tehetséggondozás

Kárpátiné H. Teréz

5-7. évfolyam

Tehetséggondozás

Tóthné B. Orsolya

5-8. évfolyam.

Tehetséggondozás

Tavaszi-B. Kinga

Hétfő: 7. óra

Kedd: 7, 8. óra

 

5, 7-8. évf.

6. évfolyam

 
 

Szakkörök
alsó tagozat

2018/2019

Megnevezése

Vezetője

Ajánlott

Mini Bokréta / néptánc

Jakab Judit

Csüt.: 14-14.45 óra

1-2. évfolyam

Kis Bokréta / néptánc

Nemecsek Levente

péntek.: 14-14.45 óra

2-3. évfolyam

Kis Bokréta

Udvarhelyi Ildikó

Hétfő:     15-15.45 óra

Szerda: 14-14.45 óra

2-4. évfolyam

Tehetséggondozás

 

matematika

 

magyar

Hegedüsné Garda Éva      

Csüt.:   11.55-12.40 ó.

            

Péntek:11.55-12.40 ó.

 

 

2.a és 2.b

 

2.a

 

Fűrkész-term.ism.

Tehetséggondozás

Józan Eszter

Hétfő: 14-14.45

Szerda:11.55-12.40

2.b

„Kreatív-kör”

Lantosi Istvánné

Hétfő: 14-14.45

Csüt.:   14-14.45

3. évfolyam

 

Furfangos matematika

„Nyelv-törő”

Ginál Beáta:

Hétfő: 13.05-13.50    

Csüt.: 13.05-13.50      

 

3.a

 

Tehetséggondozás

 

 

Kommendáné Nemes Éva

Csüt.: 11.55-12.40

3.c

Tehetséggondozás

magyar

matematika

Kuizsné Virág Edina

Hétfő: 14-14.45

Csüt.: 13.05-13.50

4.c

Szakkör

Kánnár Gabriella

Csüt.: 14-14.45

4. évfolyam


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Módosítás: (2018. szeptember 10. hétfő, 07:47)